CİLT KOZMETİĞİNİZDEKİ YENİLİKÇİ ADIMLAR
DERMATOLOJİK KOZMETİK LABORATUVARLARI
DCL, 1980’den beri, en yüksek kalitede reçetesiz cilt ve saç ürünlerini doktorların hizmetine sunmaktadır. 20 yılı aşkın bir süredir DCL de çalışan bilim adamları ve kimyagerler, dermatologlarla ortaklaşa çalışarak, en yenilikçi ve en etkili ürünlerini, en yüksek kalitedeki eczane kalitesindeki içeriklerle gelişmişlerdir.

1988 ’de DCL, AHA ’nın kozmetik kullanımındaki öncülerden biriydi. Geniş yelpazedeki protokol ürünleri, AHA formülasyon ve formlarının kapsamlı çeşitlerini içermektedir. Kremler, losyonlar ve glikolik asitin “aşamalı” kullanımı için giderek artan oranlarda kullanıldığı losyonlar bunlara dahildir.

DCL, medikal uygulamalarla birlikte yürüterek piyasaya sürdüğü ürünleri konusunda dermatokozmetikte lider konumunda olup, bu sayede geniş kapsamlı ürünleri şu amaçlarla gerçekleştirmektedir;

• Cildin ihtiyaçlarındaki medikal anlayışı tamamlamak.
• Formülasyonlarıyla cildin ve sorunların uyumunu garanti etmek.
• Kişiye değer vermek ve gereken hizmeti sağlamak.

DCL ’in devam eden misyonu doktorun tanısını ve klinik yeteneklerini; sürekli kullanımı kolay, etkili ve risksiz olarak, %100 koşulsuz ürün garantisiyle artırmaktadır.

DCL ileri cilt bakımı teknolojilerindeki lider konumunu, klinik çalışmalarla sürdürürken, patentli teknolojiler ve kapsamlı çalışmalarla ciltlerde eşsiz bir performans sağlıyor. Şirketin kaliteye ve doktorun önceliğine verdiği önem, endüstri standartlarının çok üzerinde yer almaktadır.

East Haven, CT’de bulunan DCL, FDA/OTC kayıtlı üretim ve pazarlama kuruluşudur.